menu close menu • Depilim klasik
  me dyll

  "Trajtime të ndryshme të fytyrës, duarve, këmbëve dhe më shumë..."

 • Masazhe nga
  profesionistet

  "Tretmane te fytyres dhe Masazhe me Gure Vullkanike"

 • Duart tuaj
  zemra juaj

  "Ruani bukurinë e duarve me tretmant të ndryshme..."

 • Për here të parë në
  SUNFX Rrezitje e trupit

  "Rezatoni trupin tuaj pa diell dhe rrezatim..."

Për Qendrën Estetike Italiane.

Qendra Estetike Italiane eshte nje sallon estetik perfundimisht relaksues dhe nje qender riperteruese. Gjendet ne vend te pershtashem ne qender te Prishtines, Kosove. Klientet tane jo vetem kenaqen me kualitetin e sherbimit tone profesional, por edhe me atmosferen mikpritese dhe intimite...

lexo më shumë

Sherbimet tona kryesore

 • Trajtime me laser - Depilim i perhershem
 • Tretmane me parafine, Depilim klasik me Dyll
 • Trajtim me ultratingull
 • Tretmane te fytyres, Masazh me Gure Vullkanike
 • Mbjellje e Thonjeve, Qerpike Artificial
 • SUNFX Rrezitje e trupit (Pa diell dhe rrezatim

Per shkak te aranzhimit sa me te mire te kohes suaj ju preferojme qe te beni rezervim per terminin tuaj ne qendren tone. Ju mund te na kontaktoni ne telefon per te aranzhuar ose per cdo ndryshim ne terminin tuaj.

Nga Tweeter

Na Kontaktoni!

Email: info@qeiprishtina.com
Phone: 044 45 85 39 / 049 62 06 81